quality manager | almásfüzitő

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
almásfüzitő, komárom-esztergom
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
25257 / 25391
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk több mint 130 éves tapasztalattal rendelkezik és világszinten piacvezető szerepet tölt be az ipari csomagolások és szolgáltatások terén. Több mint 40 országban vannak jelen köztük Magyarországon is immár 20 éve. Innen szolgálják ki Közép és Kelet Európa legnagyobb kenőanyaggyártó, vegyipari és élelmiszeripari cégek csomagolási igényeit. Számukra keresünk új minőségügyi vezető kollégát.

Az új quality manager kolléga fő fókuszában a minőségbiztosítási rendszer felülvizsgálata és átalakítása lesz.

További feladatai:

  • vevői észrevételek és reklamációk kezelése valamint kivizsgálása,
  • napi gyártási folyamatok ellenőrzése,
  • minőség-ellenőrzési folyamatok végrehajtásának felülvizsgálata,
  • megelőző és hosszútávú tevékenységek és akciók kidolgozása, bevezetése és fenntartása,
  • környezetvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • alapanyagok beérkeztetési és bevételezési eljárásának végrehajtása.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel,
  • legalább 5 éves tapasztalattal minőségbiztosítás területén,
  • minőségügyi rendszerek és eszközök átfogó ismeretével
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással,
  • fémiparban szerzett tapasztalattal,
  • analitikus gondolkodással és rendszerszemlélettel.

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • versenyképes bérezés
  • kihívásokkal teli környezet és munkakör
  • lehetőség a saját ötletek megvalósítására

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információk és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu