műszaki támogató (hajtás technika) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
118980 / 21958
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő partner cégünk részére , amely világvezető az ipari automatizálás és hajtástechnika területén , keresünk műszaki támogató kollégát .

-Villamos hajtások szakterületen műszaki szakértői
támogatás nyújtása

- Szakmai megoldások kidolgozása, ajánlati anyagok
műszaki előkészítése

-Igény esetén terepi kiszállás és feladatok ellátása ipari
környezetben

- Felhasználók műszaki támogatása

-Az új technológiák megismerése, teszt és bemutató
konfigurációk összeállítása

-Elektronikus szakmai anyagok előállítása

- Szakirányú meghatározott workshop anyagok
elkészítése, szakmai képzések tartása

- A napi egyéb munkákban való részvállalás mellett
promóciós feladatokban való közreműködés (szakmai
rendezvények, web oldal szakmai frissítése, stb.)

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 1-2 éves releváns tapasztalat
- Angol középfokú nyelvtudás (német nyelvtudás
előnyt jelent)
- Jó kommunikációs készség
- Precíz, felelősségteljes munkavégzés
- Önállóság

Amit kínálunk / Offer

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, küldje az önéletrajzát a katalin.szilagyi@randstad.hu email címre vagy keressen minket személyesen a +36 30 981 00 58-as számon.