műszaki (beruházási) projektvezető | szeged

megjelenés dátuma
kapcsolat
márta klebniczki, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
szeged, csongrád
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
122031 / 20668
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Csongrád megyei élelmiszeripari partnerünk számára keresünk egy új, zöldmezős beruházás megvalósítására műszaki projektvezetőt.

Partnerünk egy nagy múltú magyar cég, amely költség és folyamat racionalizálás és technológiafejlesztés érdekében egy hosszútávú projektet indít.

Az új kolléga fő fókuszában a több szintű projektcsapat teljes körű koordinálása, a projekt megvalósíthatóságának felügyelete, leginkább építőmérnöki és műszaki szempontból, valamint a külső partnerekkel való kommunikáció összefogása lesz.

A pozícióhoz tartozó feladatok még:
- épület tervezés
- engedélyeztetési folyamatok lebonyolítása
- projekt utánkövetés
- people management

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- legalább 5 éves tapasztalattal ipari beruházási projektvezetésben
- építész- vagy építőmérnöki diplomával
- erős angol nyelvtudással.

Előnyt jelent, ha a jelölt rendelkezik:

- gépészmérnöki diplomával is
- élelmiszeripari gyártásban szerzett tapasztalattal

Amit kínálunk / Offer

Partnerünk kiemelkedő juttatási csomagot és hosszútávú munkalehetőséget kínál.

Kapcsolattartó / Applications

Klebniczki Márta
marta.klebniczki@randstad.hu