junior beruházási műszaki munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
valéria dombai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
152424 / 23696
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

A hazai energiaipar területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk Junior beruházási műszaki munkatársat.

- Vezetékjogi, használati jogi, és üzemeltetési engedély kérelem dokumentációk ellenőrzése,
- Ellenőrzések eredményeinek rögzítése, nyilvántartás vezetése,
- Feltárt hibákkal kapcsolatban személyes egyeztetések
kezdeményezése és lefolytatása, a hiányzó részek pótoltatása,
- Engedélykérelmek hatósághoz történő eljuttatása, az engedélyek nyilvántartása,
- Ellenőrzések tapasztalatainak elemzése, intézkedési javaslatokat megfogalmazása,
- A szakterület működésével összefüggő egyéb előkészítési és
ellenőrzési feladatok elvégzése,
- Beruházási munkákhoz szerződött tervezők, kivitelezők
hozzárendelése a kiosztási szabályok alapján,
- Vállalkozói lehívottság követése, ellenőrzése, dokumentálása,
- E-napló nyitással, vezetéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
- Szakterülethez kapcsolódó projekt-nyilvántartási rendszerek
monitorozása, fejlesztési javaslatok kidolgozása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú villamosmérnöki végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
- "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelemcsomag
- Stabil nagyvállalati háttér
- Tanulási és fejlődési lehetőség
- Rugalmas munkaidő

Kapcsolattartó / Applications

Valéria Dombai
06 30 966 7786
valeria.dombai@randstad.hu