gépész tervezőmérnök / projekt vezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
tamás imre, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
175914 / 25126
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Autóipari parnterünk budapesti fejlesztőközpontjában nyílt lehetőség egy új kollléga számára. Folyamatosan bővülő cég, viszonylag új és bővülő csapata számára keressük azt a Mechanical Designer kollégát aki szívesen részt venne a jövő autóinak létrehozásában.

A pozíció fő irányvonala a tervezési feladatok mellett projektek koordinálása lesz.

Feladatok részletesen:

- OEM-ekkel és beszállítókkal való kommunikáció a tervezéssel kapcsolatosan

- rajzok és 3d tervek elkészítése

- PDM rendszer naprakészen tartása

- DFMEA és PFMEA készítésének támogatása.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- gépész vagy mechatronika BSc-vel vagy MSc-vel

- 3d tervezési ismeretekkel (ProE/Creo)

- MS Office magabiztos ismereteivel

- Szervezési és tárgyalási jártassággal

- Folyékony, aktív angol nyelvtudással.

Amit kínálunk / Offer

Amit a partner kínál:

- rugalmas munkaidő
- versenyképes juttatási csomag
- kiemelkedő karrierépítési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor pályázatát a "jelentkezem" gombbal küldheti el.