folyamatmérnök- összeszerelés | újhartyán

megjelenés dátuma
kapcsolat
szilvia kiss, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
újhartyán, pest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
154679 / 24026
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Polimer alapú megoldásokkal foglalkozó nemzetközi partnerünk Újhartyánban épülő új gyáregységébe keresünk Folyamatmérnököt az összeszerelő üzem területére.

Főbb feladatok:
- Autóipari projektek fejlesztése, optimalizálása az összeszerelési folyamatok terén.
- Gépek, berendezések beszerzésének koordinációja, az ajánlatkéréstől a gyárba való beállításig.
- Új technológiák innovatív kiépítése a Smart Production és az Industry 4.0 elveinek figyelembe vételével.
-Folyamatos kooperáció a projektcsapatokkal, vevőkkel, szállítókkal.

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Autóiparban szerzett tapasztalat
-Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előny
- Nemzetközi utazási hajlandóság

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatás
- Jövőbe mutató technológiával dolgozhat
- Közlekedési kötségtérítés
- Karácsonyi juttatás

Kapcsolattartó / Applications

Szilvia Kiss