fm manager | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsuzsanna virág, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
163984 / 24490
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyarország egyik legjobb munkahelye és legismertebb munkáltatója megbízásából keressük új munkatársukat, akinek feladata elsősorban a cég által üzemeltetett intézmények (bevásárlóközpont; irodaház; sportaréna; kulturális intézmény stb;) épületeinek műszaki üzemeltetésének irányítása, szervezése, szakvállalkozók munkáinak koordinálása.

• Karbantartási terv készítése, a létesítmény magas színvonalú üzemeltetése és az épület állagának védelme érdekében.
• A jóváhagyott karbantartási terv végrehajtásához szükséges szerződések előkészítése, a beszerzési szabályzat elsőírásai alapján.
• A karbantartási terv végrehajtása.
• Az üzemeltetés és karbantartás számláinak ellenőrzése, kifizethetőségének igazolása.
• Az épületben, épülettartozékokban és tárgyi eszközökben keletkezett hibák összesítő kiértékelése.
• A vonatkozó jogszabályokban foglalt munkavédelmi-munkabiztonsági, tűz- és környezetvédelmi szabályok végrehajtásának ellenőrzése.
• Az ingatlannal kapcsolatos felújítási tevékenységek koordinálása.
• Szoros és hatékony együttműködés a beruházási csoporttal (mérnökök), a létesítmény kisebb-nagyobb beruházási, fit-out munkáinak és az FM terület munkáinak összehangolásával.
• Garanciális feladatok koordinálása.
• Biztosítási események kezelése.
• Diszpécser szolgálat működtetése.
• A létesítmény fűtési, hűtési és friss levegő ellátási igénye kielégítésének biztosítása a beépített gépészeti berendezésekkel.
• A fűtési, légtechnikai és hűtő berendezések üzemeltetési és karbantartási utasításainak kidolgozása.
• A karbantartásban résztvevő külső vállalkozók szerződésállomány kezelése, a karbantartás végrehajtása, annak dokumentálása
• Környezetvédelmi feladatok koordinálása.
• Gondnoksági terület vezetőjének irányítása, ellenőrzése: ide tartoznak: takarítás, hó eltakarítás és síkosság mentesítés, hulladékgazdálkodás, szelektív hulladékgyűjtés szállítás, veszélyes hulladékszállítás, kertészet, rovar és rágcsáló irtás
• A tevékenységgel kapcsolatos beszámolók, jelentések, elemzések elkészítése.
• Az üzemeltetési költségek elemzése és összehasonlítása más létesítményekkel.

Elvárások / Requirements

• felsőfokú iskola (előny, ha műszaki, de nem kizáró, ha nem)
• folyékony, aktív angol nyelvtudás – nem magyar PM -mel napi munkakapcsolat
• épületgépészeti, villamossági tapasztalat vagy affinitás (ha nincs is műszaki felsőfokú végzettség)
• minimum 3 év a szakmában szerzett releváns tapasztalat (üzemeltetés, esetleg építőipari kivitelezés bonyolítás)
• Munkához szükséges ismeretek és készségek: MS Office, épületfelügyeleti szoftverek felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes juttatási csomag
• Munka - magánélet egyensúlya
• Kihívásokkal teli feladat, páratlan tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
• Dinamikus, fiatalos csapat

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Virág
zsuzsanna.virag@randstad.hu