fejlesztő mérnök | vác

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsuzsanna virág, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
vác, pest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
135873 / 22938
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünk egyedi elektronikai tesztberendezések fejlesztésével foglalkozik főként autóipar részére, mind mechanikai mind pedig elektronikai oldalról. Ezekhez a fejlesztéshez keresünk villamosmérnököt.

- termék specifikációjából illetve tesztleírásából kiindulva megtervezi a méréshez szükséges készülék elektronikáját
- műszereket választ, és elkészíti a hozzá tartozó tesztprogramot többségében LabVIEW és TestStand környezetben
- a készülék elkészítése után beüzemelés a helyszínen

Elvárások / Requirements

- villamosmérnök végzettség
- C vagy egyéb programozási nyelv ismerete
- hardver fejlesztői tapasztalat
- előny a LabView és TestStand ismerete, gyakorlata

Amit kínálunk / Offer

- érdekes, változatos munka
- nyugodt, családias munkakörnyezet
- kiváló csapat
- eredménytől függő negyedéves jutalom a próbaidő után
- utazási támogatás

Kapcsolattartó / Applications

Virág Zsuzsanna
zsuzsanna.virag@randstad.hu