ehs manager | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsófia gurály, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
120394 / 21874
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Az olajiparban tevékenykedő ügyfelünk számára EHS Manager kollégát keresünk, aki részt vesz az EHS terület felépítésében.

- EHS technikus munkájának meghatározása és felügyelete
- a cégnél az EHS eredmények begyűjtése és kommunikálása a management felé
- havi EBK jelntések készítése (kimutatások, ráták, statisztikák)
- helyszíni ellenőrzések rendjének meghatározása, program készítése, az ellenőrzések kivitelezése, a talált hiányosságok nyomon követése
- a többi technológiai osztály bevonása a feladatok végrehajtásába
- az MV keretprogram gyakorlatba való ültetése, megvalósítása
- törvényi megfelelés biztosítása
- törvényi változások nyomon követése
- heti 1-2 nap utazás

Elvárások / Requirements

- megfelelő szakmai EHS képesítés, pl. NEBOSH, OSHA, NCRQ
- 5+ év ipari környezetben, EHS területen szerzett tapasztalat
- folyékony angol nyelvtudás
- kiváló kommunikációs képesség
- vezetői képességek
- rugalmas hozzáállás
- gyors döntéshozási képesség
- utazási hajlandóság

Amit kínálunk / Offer

- flexibilis munkaidő
- dinamikus csapat
- önálló munkavégzés
- igényes munkakörnyezet
- évente egyhetes külföldi céges oktatás, sokszor tengerentúli helyszínen