bérlőkoordinátor | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
30860 / 32535
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk 1999 óta Magyarország leglátogatottabb bevásárlóközpontja. Közép- és Kelet-Európa első vegyes hasznosítású ingatlankomplexuma, ahol aktívan működő kiskereskedelmi egységek mellett több mint 16 ezer négyzetméternyi bérleményi területet kínál. Folyamatosan fejlődő és megújuló technológiákat alkalmaznak.

Bérlőkoordinátor feladatai:

  • Szakterületi kapcsolattartás a bérlőkkel
  • Bérlői támogatás – adatszolgáltatás
  • A leadott bérlői tervek felülvizsgálata
  • Műszaki ellenőrzés
  • Bérlők által végzett átépítések koordinálása, ellenőrzése
  • Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Építészmérnök végzettség
  • Minimum 3 év jártasság bérleményi kialakítási munkákban
  • MS Office és ArchiCAD ismerete
  • Legalább társalgási szintű aktív angol nyelvismeret
  • Kezdeményezőkészség, önálló, felelős munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Bónusz rendszer
  • Hybrid munkavégzés
  • Parkolási lehetőség
  • Kihívásokkal teli feladat, páratlan tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Juttasd el hozzám a pályázatod a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva, de ha kérdéseid lennének, keress bátran emailben előtte:

Pálfi Antónia és Kisvári Lilla