marketing gyakornok | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
panka zsidákovits, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
marketing / PR
referenciaszám
136845 / 22996
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Gyakornoki helyet keresel marketing területen, ahol angol és/vagy német nyelvtudásodat is kamatoztathatod?

Érdekelnek az autók? Szívesen kezdenéd karriered egy vezető autóipari multinál?

Jelentkezz most marketing gyakornoknak Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, ahol megalapozhatod a karrieredet!

- A Marketing Menedzser és a Szakmai Vezető munkájának aktív támogatása
- Szakmai anyagok előkészítése, adminisztráció
- Részvétel a napi munkafolyamatokban
- Kapcsolattartás az ügynökségi partnerekkel
- Részvétel rendezvények szervezésében
- Ad hoc asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább 6 hónapig
- Minimum heti 30 óra rendelkezésre állás
- Folyékony és aktív angol nyelvtudás
- Online marketing alapismeretek
- Magabiztos számítástechnikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs készség
- Problémamegoldó készség és rugalmasság
- Autóipar iránti érdeklődés, elkötelezettség

Amit kínálunk / Offer

-Kiváló karrierlehetőségek, akár hosszú távon is
-Remek referencia a piacon
-Versenyképes kompenzáció
-Szakmai gyakorlat igazolása
-Belvárosi munkavégzés modern irodai környezetben
-Fiatalos csapat

Kapcsolattartó / Applications

Panka Zsidákovits
panka.zsidakovits@randstad.hu