marketing asszisztens | budapest, xix. kerület

megjelenés dátuma
kapcsolat
dalma kocsis, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, xix. kerület, budapest
álláskategória
marketing / PR
referenciaszám
121364 / 21237
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Autóiparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk MARKETING ASSZISZTENS pozícióba munkatársat.

- Weboldal frissítés

- Facebook oldal frissítés

- Konkurencia hirdetéseinek figyelése, sajtófigyelés
nyomonkövetése, statisztikák készítése

- A Magazinjában szerkesztőségi tag (belső kiadású,
munkavállalóknak szóló magazin a cégről)

- Katalógusok, nyomdai anyagok és POS anyagok
biztosítása a márkakereskedők számára
(megrendelések, kiszállítások, kiszámlázások)

- Márkakereskedői kommunikáció ellenőrzése,
koordinálása, negyedéves elszámolások
nyomonkövetése, kereskedői honlapok monitorozása

- Rendezvények szervezésében való közreműködés

- Egyéb általános marketing, PR és kereskedelmi
asszisztensi feladatok

Elvárások / Requirements

A pozíció betöltéséhez szükséges, hogy legyen felsőfokú végzettséged.
Ezen felül előnyt jelent, ha van már online marketingben tapasztalatod.

Azonban ha még pályakezdő vagy, de tanultál marketinget az egyetemen, páyázatodat akkor is szívesen várjuk!

Amit kínálunk / Offer

Stabil cég, fejlődési lehetőség, hosszú távú munka, korrekt bérezés.

Kapcsolattartó / Applications

Dalma Ivett Kocsis
ivett.dalma.kocsis@randstad.hu
30/428-7739