üzemeltetési vezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
30701 / 32316
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Jelentkezz Magyarország innovatív és piacvezető baba-áruházláncához egy dinamikusan fejlődő és összetartó csapathoz. Partnerünk a Budapesti lokációjú telephelyére üzemeltetési vezetőt keres.

  • Műszaki és titkársági csapat vezetése (3 fő), a csapathoz tartozó feladatok és projektek teljes körű menedzselése,
  • a telephelyek üzemeltetésének költséghatékony, zökkenőmentes biztosítása,
  • új áruházak teljeskörű kivitelezése,
  • meglévő áruházak (20 áruház) műszaki felújítása,
  • telephelyek (áruházak, iroda és raktár) karbantartásának, üzemeltetésének felügyelete (pl. rendszeres karbantartások, eseti hibajavítások),
  • üzemeltetési költségszámlák ellenőrzése,
  • a telephelyek hatósági előírásoknak megfelelő működésének biztosítása (pl. tűzvédelem, érintésvédelem, engedélyek),
  • a cég működéséhez szükséges eszközök, fogyóeszközök biztosítása (számítástechnikai eszközök kivételével),
  • a használatban levő gépek, állóeszközök, nyilvántartásának és üzemeltetésének felügyelete,
  • bérbeadókkal kapcsolatos ügyintézése,
  • szolgáltatási szerződések letárgyalása (pl. karbantartó cégek, mobilszolgáltató),
  • bérlemények felkutatása, ügyvezetői döntés előkészítése,
  • munkakörhöz tartozó legfontosabb területek a bérlemények, a műszaki terület és a működéshez szükséges fogyó-, és állóeszközök.

Elvárások / Requirements

  • Több éves hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • önálló, proaktív munkavégzés,
  • gyakorlatias gondolkodás,
  • precizitás,
  • mobilitás (telephelyek látogatása miatt),
  • Microsoft Office magas szintű ismerete,
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség,
  • cseh / szlovák / német nyelvismeret.

Amit kínálunk / Offer

  • Valódi szakmai fejlődési lehetőség, szerteágazó feladatokkal,
  • korrekt cég stabil vállalati háttérrel,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • támogató, barátságos légkör,
  • a cég teljesítményétől függően adható jutalom,
  • támogatott nyelvtanulás ,
  • parkolóhely biztosítása,
  • otthoni munkavégzési lehetőség.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés:

Hajdú Krisztián

krisztian.hajdu@randstad.hu