műszaki előkészítő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
bianka juhász, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
logisztika / beszerzés
referenciaszám
133159 / 20770
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Közel 30 éves múlttal rendelkező magyar cég a létesítménygazdálkodás és üzemeltetés területéről keresi megbízható műszaki előkészítőjét.

• pályázati anyagok összeállítása
• elnyert munkák műszaki feldolgozása, ütemtervek egyeztetése
• helyszíni kooperációkon való részvétel
• beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, versenyeztetés
• beérkezett ajánlatok ellenőrzése, elemzése, döntés előkészítés
• megvalósulási dokumentáció készítése
• általános műszaki adminisztráció, levelezés

Elvárások / Requirements

• nagy munkabírás
• több projekt egyidejű szervezésében való jártasság
• kimagasló szervező- és kommunikációs készség
• kiemelkedő problémamegoldó képesség
• építőmérnöki- vagy építészmérnöki végzettség
• releváns szakmai tapasztalat előny
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD / ArchiCAD, MS Office, stb.)
• TERC program ismerete előny
• pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk / Offer

• stabil munkahely, nívós szervezeti kultúrájú csapat
• vidám munkahelyi légkör
• önálló, változatos feladatok

Kapcsolattartó / Applications

Juhász Bianka
bianka.juhasz@randstad.hu