vállalati jogász | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
dorottya sárik, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, pest
álláskategória
jog
referenciaszám
128012 / 22515
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ingatlanfejlesztő partnerünk vállalati jogászt keres jogi csapatába, Biatorbágyra! Várjuk jelentkezésedet, amennyiben felsőfokú angol nyelvtudással és ingatlanfejlesztés területén szerzett releváns szakmai tapasztalattal bírsz!

- Szerződések előkészítése, szerkesztése, véleményezése
- Szerződéskötési tárgyalásokban való részvétel
- Peres és nemperes eljárásokban való részvétel
- Eljárás elektronikus cég- és változásbejegyzési ügyekben

Elvárások / Requirements

- Jogi diploma és jogi szakvizsga
- Felsőfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
- Ingatlanfejlesztés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Agilis munkavégzés, kiváló kommunikáció
- Proaktív hozzáállás

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Dorottya Sárik
dorottya.sarik@randstad.hu