vezető fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
30767 / 32410
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Megbízható, pénzügyi területen piacvezető partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk most egy tapasztalt, proaktív vezető kollégát:

VEZETŐ FEJLESZTŐ

Az új vezető kolléga fő fókuszában egy 2-3 fős csapat szakmai koordinációja és  menedzsmentje áll.

Feladatok részletesen:

  • A vállalat működését elősegítő folyamattámogatási rendszerek kialakítása, fejlesztése, karbantartása, technikai támogatása
  • A helyi applikációkhoz szükséges adatszelekciók elkészítése, módosítása, ütemezése
  • A technikai megoldás leírásának elkészítése és megosztása az igénylőkkel és a projektmenedzserekkel
  • Felhasználói kézikönyvek készítése a helyi applikációkhoz
  • A helyi applikációkat nyilvántartó katalógus vezetése, naprakészen tartása
  • A helyi applikációkban fellépő incidensek és anomáliák megelőzése, elhárítása
  • Fejlesztési projektekben történő részvétel
  • 2-3 fős csapat vezetése, motiválása, képzése, illetve a feladatok delegálása és ellenőrzése
  • Rendelkezésre álló kapacitások folyamatos nyomonkövetése

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Minimum 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • IT/műszaki szakirányú végzettség
  • Visual Stúdió, Management Stúdió, PHP Storm eszközök magas szintű ismerete
  • C#, PHP, MsSql, MySql progamozási és script nyelvek magas szintű gyakorlati használata
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság, üzleti tudatosság (üzleti igényfeltárás képessége)

Előnyt jelent, amennyiben van:

  • HTML, Javascript, Ajax, CSS (Bootstrap), Jquery, XML, SasSql, OracleSql, ASP programozási nyelvekben jártasságod
  • Laravel, SAS Enterprise Guide eszköz ismereted
  • Projektmenedzsment tapasztalatod

Amit kínálunk / Offer

Amit Partnerünk kínál:

  • Nyitott, barátságos légkör
  • Támogató, szuper csapat
  • Rugalmas munkaidő és próbaidő után heti 2 nap home office lehetőség
  • Piacképes alapfizetés és széleskörű juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség és tréningek
  • Díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház

Az új vezető kolléga egy fiatalos, gyakorlatias fejlesztő csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni beleláthat egy piacvezető pénzügyi intézmény folyamataiba. Erősségük a csapatmunka és a vidám, kellemes munkakörnyezet és az innovatív kultúra.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, akkor a pályázatod a "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni. Kérdés esetén az alábbi elérhetőségen tudunk egyeztetni:

Zengő Dóra -

Görömbei Lucia -