távközlési mérnök - miskolc | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
réka németh, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
159922 / 24292
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk, az energiaszolgáltató szektorban tevékenykedő nagyvállalat számára Távközlési mérnök kollégát keresünk, miskolci munkavégzéssel.

- NMS, Windows szerver rendszerek üzemeltetése
- Passzív optikai hálózatok üzemeltetése, nyilvántartása
- SDH-, PDH-, mikrohullámú-, URH rendszerek, valamint ezekre épülő megoldások üzemeltetése
- IP/MPLS hálózat, tűzfalak üzemeltetése
- Műszaki nyilvántartások készítése és vezetése
- Karbantartási feladatok ellátása, lakáskészenlét tartása
- Együttműködés projektmenedzserekkel, társosztályokkal és beszállító szakértőkkel
- Új távközlési végpontok létesítése, bővítési munkákban szakmai részvétel
- Üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú (távközlés, informatika) végzettség vagy 4-7 év szakmai tapasztalat
- Az alábbi technológiákban való jártasság: TCP/IP, Switching, Routing (OSPF, BGP)
- Virtualizált környezet üzemeltetésében, használatában szerzett tapasztalat
- Alapszintű angol nyelvtudás
- „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk / Offer

- stabil, nagyvállalati háttér
- 13. havi bér
- éves bónusz
- cafeteria
- magán egészségbiztosítás

Kapcsolattartó / Applications

Réka Németh