szerver üzemeltető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
blanka molnár, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
175155 / 25094
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, széles IT szolgáltatás, technológia platformmal. Ügyfelük bővülő csapatába onsite munkavégzésre keresünk Szerver üzemeltető kollégát.

A szerver üzemeltető az üzemeltető csapat tagjaként onsite támogatja az ügyfél infrastruktúráját egy nemzetközi környezetben.
Feladatok:
• Microsoft Windows Server alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása ügyfeleinknél
• részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban, projektfeladatokban

Elvárások / Requirements

Elvárások:
• minimum 3 éves Microsoft Windows Server 2008-2016 üzemeltetői tapasztalat
• magabiztos angol nyelvtudás
• virtualizációs ismeretekkel
• storage üzemeltetési ismeretekkel

Előny:
• SCCM, Exchange vagy Sharepoint ismeretekkel
• nagyvállalati környezet mentési rendszerének ismeretével
• MCSE minősítéssel
• B kategóriás jogosítvánnyal
• felsőfokú szakirányú műszaki végzettséggel

Amit kínálunk / Offer

• folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
• ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
• fejlődési- és karrierlehetőséget
• jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való budapesti munkavégzést

Kapcsolattartó / Applications

Molnár Blanka
blanka.molnar@randstad.hu

Gosztola Dóra
dora.gosztola@randstad.hu