senior .net developer | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
anett németh, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
175232 / 17887
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nagy múltú, magyarországi rendszerintegrációval és infrastruktúra-kialakítással foglalkozó partnerünk keres senior ASP.NET tapasztalattal rendelkező szakembert! Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol már a feladataid kiválasztásában is szereped van?
Ahol nagy fejlesztési projektekben dolgozhatsz, és ahol értékelik a tudásodat? Preferálod a
rugalmas munkaidőt és a folyamatos képzési lehetőségeket? Ha ezekre igen a válasz, és
legalább 3 év .Net (C#) fejlesztői tapasztalatod van, akkor jelentkezz!

- Teljes körű fejlesztési folyamatok lebonyolítása ASP.NET keretrendszerben
- .NET Core alapú alkalmazások fejlesztése
- Csapattagok szakmai támogatása
- Tervezési feladatok ellátása
- Fejlesztői dokumentáció készítése
- Fejlesztői tesztek elvégzése

Elvárások / Requirements

- Legalább 3-4 éves releváns fejlesztői tapasztalat ASP.NET MVC 3 vagy újabb környezetben
- MS SQL, Entity Framework és Linq ismerete
Legalább 2 éves .NET vagy .NET Core környezetben szerzett releváns fejlesztői tapasztalat
- ASP.Net (C#) releváns tapasztalat
- MS SQL, Entity Framework és LINQ ismerete
- Kliens oldali technológiák ismerete
- Interface technológiák ismerete
- Legalább középfokú végezettség, felsőfokú (szakirányú) végzettség előny
- Középfokú, a fejlesztői munkához szükséges angol nyelvtudás (írásban és olvasásban)
- Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség
- Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- Hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos szakmai támogatás/képzés, vizsga lehetőségek
- Fejlődési és karrierlehetőség
- Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat (csapatépítő kirándulások, sportolási
lehetőség)
- Rugalmas, családbarát munkarend
- Gyümölcsnap hetente kétszer

Kapcsolattartó / Applications

Németh Anett
+36308837464