product manager | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
26704 / 27429
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk számára keresünk Product manager kollégát. IT cég, amely piacvezető a tevékenységében és több mint 15 országban jelen van.

Milyen feladataid lesznek?

A termékfejlesztési munkafolyamatok írányítása, a fejlesztés tervezésétől a termék teszteléséig és bevezetéséig.

A fejlesztési terv (Roadmap) elkészítése és kivitelezésének felügyelete, segítése.

A termék fejlesztése a felhasználói érdekeket figyelembe véve, külsős partnerek segítségével is.

A terméket érintő stratégiák kialakítása a management csapattal együtt.

A piac folyamatos figyelése, a terméket érintő hipotézisek ellenőrzése és validálása, és azok integrálása a termékfejlesztésbe.

Termékfejlesztési dokumentumok elkészítése, user story-k megírása a Scrum módszertan részeként.

A termékfejlesztési projektek megbeszélése a vezető fejlesztővel, munka kiosztása a fejlesztőknek, stand up-okon történő részvétel.

Új termékfejlesztési projektekhez a megfelelő elemzések elkészítésének megszervezése.

A különböző részlegek (marketing, sales, content) fejlesztési igényeinek integrációja a termékfejlesztési ütemtervbe, szakmai kapcsolattartás.

Elvárások / Requirements

Előnnyel indulsz, ha van felsőfokú végzettséged.

Szükséges lesz angol nyelvtudás a munkád elvégzéséhez minimum tárgyalási szinten.

Kérünk 2-3 éves online termékfejlesztési vagy projektmanageri tapasztalatot.

Legyél nagyon jóban a következőkkel: roadmap tool-ok, agilis fejlesztési eszközök (Jira, Confluence), scrum módszertan.

És ami nem fog ártani: jó kommunikációs készség, szervezőkészség, analitikus gondolkodásmód.

Amit kínálunk / Offer

A csomag tartalmaz éves bónuszt, cafetériát és rengeteg béren kívüli juttatást.

AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség.

Kapcsolattartó / Information

További információk és jelentkezés: Horváth Zsanett zsanett.horvath@randstad.hu