pl\sql fejlesztő | budpaest

megjelenés dátuma
kapcsolat
fanni fazekas, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budpaest, budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
176762 / 25186
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünknél lehetőség van részt venni az ország egyik vezető jegyértékesítő rendszerének megújításában.

- specifikáció alapján üzleti funkciók tervezése, implementálása, tesztelése
- rendszer bevezetésében való aktív közreműködés
- éles üzem támogatása adatbázis oldalon, kód továbbfejlesztése, kódoptimalizáció

Elvárások / Requirements

- 2-3 év PL\SQL fejlesztési tapasztalat
- haladó szintű Oracle SQL ismeret
- önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

- az Oracle adatbázisok hangolásában, teljesítménytesztelésében szerzett tapasztalat
- a relációs adatbázisok tervezésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk / Offer

- izgalmas, kreatív feladatok, ahol az ötleteid is meghallgatják
- versenyképes jövedelem és juttatások
- tréningek, konferenciák támogatása
- fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
- modern, belvárosi iroda

Kapcsolattartó / Applications

Fanni Fazekas
fanni.fazekas@randstad.hu