.net fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
27149 / 27965
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk olyan cégcsoport tagja, amely több mint 15 éve szállít egyedi szoftvereket és komplex informatikai megoldásokat partnerei számára. Szoftverfejlesztő csapatukba keresünk új munkatársat, ahol a legkorszerűbb technológiai megoldásokkal fejlesztik a képzésmenedzsment rendszereket.

Főbb feladatok:

  • Felhasználóbarát, webes felületek fejlesztése .NET CORE környezetben
  • Üzleti logika implementálása
  • Közreműködés a fejlesztés különböző életfázisaiban
  • Együttműködés a tesztelői csapattal

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Legalább 3 év webfejlesztői gyakorlat
  • NET CORE fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Objektum orientált szoftverfejlesztési ismeretek C# nyelven
  • MVC és Web API ismeret
  • HTML 5, CSS 3, Javascript ismeretek
  • Alapvető MS SQL és LINQ jártasság (Lambda expression)
  • jQuery ismerete
  • Entity Framework ismerete (Code First)
  • Visual Studio magas szintű ismerete
  • Jártasság web-szolgáltatások kialakításában
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (GIT)
  • Analitikus gondolkodás
  • Precizitás, igényes munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

  • Érdekes feladatok, egyedi online termékek fejlesztése
  • Részvétel a fejlesztési döntésekben
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Közösségi programok, éves média és szórakoztató eseményeken való ingyenes részvételi lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Wenner Lili- lili.wenner@randstad.hu

Mátay Gábor- gabor.matay@randstad.hu