junior devops engineer (ai related) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsanett horváth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
174622 / 24132
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A cég portfóliója pénzügyi rendszerek fejlesztése, egyedi szoftveres megoldások biztosítása, portfóliójuk része egy innovatív mesterséges intelligencia alkalmazás is.

Fejlesztőkből és mérnökökből álló csapatukba keresnek egy akár frissen végzett junior devops engineert, aki náluk folytathatná a tanulást. De olyan szakembert is szívesen várnak aki már dolgozott ezen a területen, de mélyítené tudását.

Feladatok
Szoftverfejlesztési folyamat automatizálás (CI/CD) továbbfejlesztése, működtetése
Infrastruktúrára vonatkozó architektúrális döntésekben aktív részvétel
Produkciós környezetben való hibakeresés
Nagy elosztott rendszerek felügyelete

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség informatikai területen
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
CI/CD rendszerek ismerete
Rendszeradminisztációs script-ek írása (bash és/vagy Python)
Tapasztalat Windows és Linux környezetekben
Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, Docker)
Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)

Előny:
Tapasztalat Ansible-vel
Tapasztalat Oracle adatbázissal
Tapasztalat Cloud technológiákban (pl. AWS, Azure)
Középfokú angol nyelvtudás
Tesztelési módszertanok ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amit kínál a cég:
Izgalmas, szakértői körben is elismert nívós, innovatív projektek
Elhivatott szakmai közösség
Stabil hátterű cég
Hosszútávú fejlődési lehetőség
Családias, kellemes légkör

Kapcsolattartó / Applications

Zsanett Horváth
+36 1 411 2090