front-end fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
24973 / 7852
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Bemutató / Introduction

Partnerünk nagyvállalati middleware és webes megoldásokra specializálódott szakértői csapat. Ügyfeleik elsősorban a pénzügyi szektor képviselői, akiknek itthon és külföldön is kínálnak szakértői megoldásokat. Csapatukba keresünk most Front-end fejlesztőt, aki külföldi és hazai projektek támogatásáért felelne.

- Front-end fejlesztési feladatok

- Belga és holland projektmunkában való részvétel

- Lehetőség új technológiák elsajátítására

- Scrum metodológia alkalmazása

- Juniorabb kollégák mentorálása

Elvárások / Requirements

- Minimum 3 éves szoftverfejlesztői tapasztalat elsősorban webes Front-end fejlesztésben (HTML, CSS, Javascript ismeretek)

- Minimum 2 év tapasztalat AngularJS, Angular, React vagy más front-end keretrendszerben

- Projekt szemléletmód

- Jó kommunikációs képesség

- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

- Bootstrap, Flexbox vagy más CSS/UI megoldással kapcsolatos tapasztalatok,

- Front-end rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat

- Front-end rendszerek build automatization tool-jainak (pl. grunt, gulp, webpack) használatában szerzett tapasztalat

- Back-end fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Barátságos, fiatalos munkahelyi környezet

- Belvárosi elhelyezkedés

- Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningek, éves karrierút tervezés

Kapcsolattartó / Information

Fanni Fazekas

+36 30 166 1637