business analyst team lead | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsuzsanna hont, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
137862 / 23042
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Magyar tulajdonú, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező partnercégünk részére keresünk Business Analyst csapatvezetőt. A cég európai nagyvállalati ügyfelei számára elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés és professzionális tesztelés területén kínál megoldásokat.

- Az üzleti elemző csapat (4-6 fő) szakmai vezetése, motiválása és értékelése.
- Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése.
- Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére.
- A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, mely a szoftverfejlesztés alapját képezi.
- A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel.
- A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében.
- A tesztelési folyamat támogatása.
- Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt.

Elvárások / Requirements

- Hasonló munkakörben szerzett 5-10 év tapasztalat
- Aktív, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Átfogó IT technológiai tudás
- Szoftverfejlesztés folyamatának kiemelkedő ismerete
- Webes tapasztalat
- Csapatszellem
- Analitikus gondolkodásmód
- Megoldás és eredmény orientált beállítottság, jó kommunikációs és előadó készség
- Ügyfélközpontú megközelítés
- Kiváló dokumentációs készség
- Előny: fejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Változatos projektek: a dohányipartól a vadvédelmen át a légiforgalomig szinte minden megtalálható
- Friss technológiák
- Szakmai kihívások: az alkalmazások között több olyan is található, mely a világon teljesen egyedi igényre nyújt testre szabott megoldást
- Hazai és külföldi szakmai konferenciákon való részvétel vagy előadói lehetőségek
- Hatékony fejlődés: vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat
- Karrier építés: többszintű, átlátható értékelési rendszer

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu