toborzási tanácsadó | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
dorka bartók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
182348 / 24429
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magánegészségügyi szolgáltató partnerünk számára keresünk Toborzási tanácsadó kollégát.

A jövőbeli kolléga feladata lesz, hogy
- irányítja és koordinálja a junior orvos fejvadászok munkáját,
- feltérképezi a Társaság működéséhez szükséges orvosi és egészségügyi szakemberek piacát,
- fő szerepet játszik az orvosok és egészségügyi személyzet munkaerőtoborzásban és kiválasztásban,
- teljeskörűen lebonyolítja az üres pozíciókra való kereséseket (hirdetés feladástól a jelölt elhelyezkedésig),
- meghatározza a toborzási módszereket,
- elkészíti az orvos és egészségügyi alkalmazottak teljesítményértékelését,

Elvárások / Requirements

- felsőfokú végzettség,
- legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat toborzás-kiválasztásban
- lendületes, dinamikus személyiség
- kiváló kommunikációs készség
- csapatjáték

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag
- komplex, változatos munkakör
- folyamatos fejlődési lehetőség
- piacvezető cég

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu