researcher (30 vagy 40 órában) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
25012 / 25175
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Bemutató / Introduction

Nagyobb kihívást keresel researcher pozícióban? Több területre is rá szeretnél látni? Érdekel a felsővezetői kiválasztás? Napi 6 vagy 8 órában keresel hasonló lehetőséget?

Ha válaszod igen, akkor csatlakozz a Randstad Executive csapatához researcher pozícióban, ahol a kollégák számos szektorban keresik az ügyfelek számára az új vezetőket.

Főbb feladataid lennének:

  • Keresési stratégiák kialakítása különböző területekre
  • Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása
  • Jelöltekkel történő kapcsolatfelvétel és interjú szervezése
  • Együttműködés a cég többi csapatával
  • Szakmai rendezvényeken történő részvétel, rendezvények szervezése a csapattal
  • Az executive csapat ad hoc jellegű feladatokban történő támogatása

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:

  • Researcher/Recruiter pozícióban szerzett tapasztalattal
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Kiváló, aktív angol nyelvismerettel
  • Analitikus gondolkodásmóddal
  • Nagyfokú önállósággal, a projekteid managelésével kapcsolatban

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:

  • Researcherként mindig szeretted a lehető legjobb jelölteket megtalálni
  • Kreatív megoldásaid tárháza folyton bővül
  • Szívesen dolgoznál felsővezetői kiválasztással foglalkozó csapatban

Amit kínálunk / Offer

Miért jó a Randstad-hoz csatlakozni?

  • A toborzás-kiválasztás piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten
  • Multinacionális, biztos háttér
  • Magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
  • Nagyfokú szabadság, ahol a kreativitás nem csupán megengedett, hanem egyenesen elvárás
  • Jó fej csapat, színes egyéniségek körülötted
  • Vonzó juttatási csomag (bónusz, cafeteria, plusz szabadnap)