hr trainee | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
28149 / 29152
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretnéd kipróbálni magad a toborzás világában gyakornokként egy piacvezető munkaerő-közvetítő cégnél? Ha még legalább egy évig rendelkezel hallgatói jogviszonnyal és magabiztosan beszélsz angolul, akkor jelentkezz hozzánk!

-potenciális jelöltek felkutatása és megszólítása a különféle toborzási módszerek hatékony alkalmazásával

-telefonos előszűrés végzése

-angol nyelvtudás felmérése

-álláslehetőségek ismertetése, partner bemutatása

-interjúszervezés tanácsadó kollégák számára

-álláshirdetések készítése

-social media posztok készítése Facebookra

-adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

-hallgatói jogviszonnyal rendelkezel még legalább egy évig

-heti 20 órában tudsz dolgozni

-érdeklődsz a toborzás-kiválasztás felé, nagyon motivált és proaktív vagy

-jól kommunikálsz

-tudsz önállóan dolgozni, de bátran kérdezel, ha segítségre van szükséged

-magabiztos az angol nyelvtudásod

Amit kínálunk / Offer

-rugalmas munkavégzés, amit az óráiddal egyeztetve tudsz összeállítani

-versenyképes tudásra tehetsz szert, amit későbbi karriered során is tudsz majd hasznosítani

-széleskörű ismeretre tehetsz szert a toborzás világában

-egy szuper csapat tagja lehetsz!

Kapcsolattartó / Information

További információért keress bátran: agnes.keresztesi@randstad.hu