szakorvoslátogató innovatív gyógyszercégnél | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
klaudia keszég, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
gyógyszeripar / egészségügy
referenciaszám
127596 / 22491
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Amerikai alapítású, gyógyszerfejlesztéssel foglalkozó cég. A vállalat diagnosztikai fejlesztések, személyre szabott terápiák terén van jelen jelentős biotechnológiai fókusszal.

Legalább 3 éve látogatsz szakorvosokat Kelet-Magyarország területén? Esetleg épp most kezdenéd a karriered orvosi vagy gyógyszerészi végzettséggel?
Szeretnéd kiváló, innovatív termékekkel, biztos cégnél folytatni a pályádat?
Szeretnél tanulni és a további előrelépési lehetőségek is vonzanak?

Ha igen a válaszod, jelentkezz most és folytasd a karrieredet egy elismert, innovatív gyógyszeripari vállalatánál!

Feladatok:

- Orvosok, szakorvosok látogatása (diabetológusok, belgyógyászok)
- Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- Jelentések készítése a vezetőség részére
- Piacfigyelés

Elvárások / Requirements

- Egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész diploma előny)
- Orvoslátogatás területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat előny
- Aktív vagy régi munkatapasztalat - kapcsolatrendszer diabetológiai vonalon előny, de nem feltétel
- Középfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, jó nevű, etikus vállalat
- Kiváló juttatási csomag, kiemelkedő alapfizetéssel
- Folyamatos képzések
- További karrierlehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Klaudia Keszég
klaudia.keszeg@randstad.hu