operátor | pilisszentiván

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
pilisszentiván, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
25479 / 11374
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Két műszakos munkarendbe, hosszútávra keresünk összeszerelő OPERÁTOR munkatársakat pilisszentiváni Partnerünk modern üzemébe, ahol összetartó csapat, színvonalas, tiszta munkakörnyezet vár.

Munkarend: hétfőtől péntekig 06:00-14.30 és 14:30-23:00

Feladatok például:

kültéri világítási berendezések részegységeinek összeszerelése;

gyártógépek kezelése;

gyártási tervek, munkavédelmi utasítások betartása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

8 általános iskolai végzettség;

jó kézügyesség;

fizikai munkabírás, terhelhetőség (állómunka);

gyors, pontos munkavégzés;

munkautasítások betartása;

monotonitástűrés;

összeszerelő operátorként szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

Ingyenes céges buszjárat (Esztergom, Dorog, Leányvár, Piliscsaba, Csolnok, Dág, Annavölgy, Sárisáp, Úny, Tinnye, Pilisszántó, Pilisvörösvár, Piliscsév, Üröm, Solymár, Budapest III. kerület) vagy utazási költségtérítés (100% vagy 9 Ft/km);

Juttatási csomag: alapbér + cafeteria + jelenléti bónusz + teljesítmény bónusz;

Egyéb juttatás: éves bónuszkifizetés + hűségjutalom minimum 3 éves munkaviszony után + kávé-, üdítő, vagy édességautomata hozzájárulás + hetente friss gyümölcs;

Túlóra lehetőség

Munkavégzés helye: Pilisszentiván

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni a dora.dubai@randstad.hu e-mail címen , vagy a "jelentkezés" gomb lenyomásával lehet.