hűtő- és klímaberendezés szerelőt keresünk | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
anna erdődi, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
107729 / 20930
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

X. kerületi gyógyszergyártó partnerünk részére keresünk Hűtő- és klímaberendezés szerelő munkatársat folyamatos 1 műszakos munkarendbe.

• A vállalat hűtőberendezéseinek, légkezelő berendezéseinek, hűtési rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása és hibaelhárító javítása;
• Az elvégzett feladatok előírás szerinti dokumentálása.

Elvárások / Requirements

• Releváns végzettséggel rendelkezik (hűtő és klímaberendezés szerelő, ipari és kereskedelmi hűtőgép szerelő, hűtő- , klíma-, és hőszivattyú berendezés szerelő végzettség, esetleg szellőző- és klímaberendezés szerelő); Jó a problémamegoldó és kommunikációs készsége;
• Precizitás és minőségi munkavégzés jellemzi;
• Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Előnyt jelent:

• F-gáz I. képesítés.

Amit kínálunk / Offer

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Anna Erdődi
+36 30 628 9964