gépkezelő | pákozd

megjelenés dátuma
kapcsolat
tímea huppauer, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
pákozd, fejér
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
126251 / 19532
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Új kollégákat keresünk gépkezelői munkakörbe! Túl monoton és kihívásokban szegény a jelenlegi állásod? Adj esélyt a személyes fejlődésnek és légy egy dinamikusan bővülő cég új tagja!

Feladatok:
- fűrészgépek, CNC vagy PLC vezérlésű gépek kezelése
- alkatrészek, félgyártmányok és késztermékek gyártása
- berendezések tisztítása, beállítása, kisebb karbantartási munkák elvégzése.
- belső anyagmozgatások és árucsomagolások elvégzése.
- gyártásközi ellenőrző lapok, OEE lapok és Munkalapok töltése

Elvárások / Requirements

Elvárások:
- Gyártásban szerezett tapasztalat
- 8 osztályos végzettség
- Csoportban végzett munkára való alkalmasság

Gyártás területen védőeszközök használata: acélbetétes cipő, füldugó, szemüveg, hosszú nadrág.

Amit kínálunk / Offer

Juttatási csomag:
versenyképes bérezés
13.havi fizetés
bónuszok
céges buszjárat a megye több pontjáról
családias munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Huppauer Tímea
34/200-330
E-mail: tatabanya@randstad.hu
Tatabánya, Komáromi út 21. Randstad iroda