gépbeállító | kecskemét

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsófia tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
kecskemét, bács-kiskun
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
114833 / 21647
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Tartós élelmiszereket gyártó partnerünk keres megbízható szakembereket egy remek csapatba, 2 műszakos munkarendbe.

-Gyártósori berendezések beállítása és kezelése.
-Meghibásodás esetén szakértői véleményezés, illetve a hiba elhárításában való közreműködés.
-Termékek előállítása terv alapján.
-Új kollégák betanításában való közreműködés.

Elvárások / Requirements

-Szakmunkás vagy középfokú végzettség.
-Min. 2 éves gépbeállításban szerzett munkatapasztalat.
-PLC gépek ismerete.
-Precíz munkavégzés
-2 műszakos munkarend, illetve korai kezdés vállalása.

Amit kínálunk / Offer

-Modern és tiszta munkakörnyezet.
-Versenyképes alapbér+teljesítmény bónusz+jelenléti bónusz+ cafeteria már az első hónaptól.

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth
+36 30 291 4186
zsofia.toth@randstad.hu