szenior ügyfélkapcsolati menedzser | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
jonatán acsay, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
176627 / 25145
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk több mint 15 éves múlttal rendelkező kezesi biztosítással foglalkozó vállalat keres tapasztalt ügyfélkapcsolati menedzser kollégát.

Otthon vagy a biztosítások, szolgáltatás garanciák világában? Esetleg banki szférában dolgozol jelenleg is? Emellett ügyfelek elégedettsége a mindened? Ha igennel tudsz váalszolni ezekre a kérdések, akkor Téged keresünk!

- meglevő ügyfélportfólió kezelése, kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása,
- keresztértékesítés, ügyfelek biztosítéknyújtási igényeinek felmérése, kapcsolódó szerződések elemzése, dokumentumok elkészítése,
- kapcsolattartás a hazai, és nemzetközi biztosító társaságokkal,
- partnerek biztosítéknyújtási kötelezettségeinek előterjesztése biztosítói jóváhagyásra,
- kezesi biztosítási keretszerződések elkészítése, kitárgyalása ügyfelekkel, biztosítókkal, jogi szakemberekkel,
- reporting feladatok, tárgyalásjelentések, memok elkészítése,
- monitoring feladatok ellátása,

Elvárások / Requirements

- felsőfokú gazdasági végzettség
- középfokú, aktív angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
- többéves (minimum 3 év) vállalati banki kapcsolattartói vagy biztosítói területen szerzett tapasztalat
- ügyfélorientált gondolkodásmód
- magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek, kiemelkedő kommunikációs érzék
- proaktív hozzáállás, értékesítői szemlélet
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag (beleértve cafeteria, bónusz rendszer)
- fiatal, vidám, nyitott, szakértő Kollegák vegyenek körül
- tréningeken, továbbképzéseken való részvétel lehetősége
- munka és magánélet egyensúlya elérhető (pl. home office, rugalmas munkaidő beosztás)
- jó lokációban lévő iroda (közlekedés, tiszta levegő)

Kapcsolattartó / Applications

Acsay Jonatán
jonatan.acsay@randstad.hu