sales assistant | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
gabriella plóza, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
182805 / 25017
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Rendelkezel már értékesítésben szerzett tapasztalattal? Szívesen foglalkoznál luxus kategóriás termékekkel? Ragadd meg a lehetőséget, hiszen jelenleg a világ egyik legnevesebb óra- és ékszergyártó vállalatához keresünk motivált, ügyfélorientált Sales Assistant-et-t.

- A betérő és visszatérő vevők magas színvonalú kiszolgálása
- A vevőkör elégedettségének biztosítása
- Termékek magas szintű ismerete, magabiztos bemutatása a vevők felé
- A vállalat irányelveinek követése az értékesítési folyamatok során
- Az after-sales folyamatok során is proaktív segítség nyújtás a vevők részére
- Az ügyfelektől érkező visszajelzések/kérdések kezelése

Elvárások / Requirements

- Értékesítésben szerzett min. 5 év tapasztalat
- Folyékony és magabiztos angol nyelvtudás
- Sikerorientált egyéniség
- Elhivatottság a luxus kategóriás kiegészítők iránt

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Exkluzív munkakörnyezet, a belváros szívében
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Hosszútávú karrier lehetőség a világ egyik legismertebb luxus márkájánál

Kapcsolattartó / Applications

Gabriella Plóza
gabriella.ploza@randstad.hu