szoftver tanácsadó ( felhő technológia, microsoft) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsanett horváth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
egyéb
referenciaszám
137809 / 23045
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Európa egyik vezető beszerési és fizetési megoldások automatizálási szakértője,. A szállító kiválasztástól a
számla kifizetésig tartó folyamat automatizálása során globálisan elterjedt technológiákat (S2P,
P2P-R2P, ICR) integrálunk komplex ERP környezetekbe, igény szerint klasszikus on-premise
implementációként vagy cloud szolgáltatásként.

A fejlesztő csapat tagjaként, a cég által értékesített vagy a cég által implementált
alkalmazások üzembe helyezése, testre szabása, fejlesztése, programozása, a CR-ként megjelenő
ügyféligények lefejlesztése a cég vagy az ügyfél telephelyén.
Főbb feladatok, munkák:
 Nagyvállalati célrendszerek/szolgáltatások on-premise vagy felhőben telepítése,
paraméterezése, testreszabása
 Segédalkalmazások, szolgáltatások fejlesztésében és továbbfejlesztésében való szakmai
közreműködés
 Együttműködés projektvezetővel, tanácsadóval, gyártói és saját supporttal
 A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok magas színvonalú ellátása

Elvárások / Requirements

 Felsőfokú informatikai vagy programozói végzettség
 Windows 2003/2008/2012 Server ismeret
 Hálózati ismeretek (TCP/IP)
 Microsoft Windows IIS ismeretek
 Oracle, SQL server 2005/2008/2012/2014 ismeret, SQL, PL-SQL programozási nyelvben
jártasság
 Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes jövedelem
 Fiatal csapat, baráti légkör, kreatív munka - "multi"-ból kiszabadulni vágyóknak
 Változatos feladatok, nemzetközi ügyfelek
 Tapasztalatszerzés globális piacvezető technológia terén
 Otthoni munkavégzés lehetősége – home office

Kapcsolattartó / Applications

Zsanett Horváth
+36 1 411 2090