vállalati recepciós asszisztens | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
lídia herkely, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
asszisztens / recepció
referenciaszám
172822 / 24964
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretsz mindennap elegánsan megjelenni a munkahelyeden?
Sokat mosolyogsz és fontos számodra az emberekkel való személyes kapcsolattartás?
Ha van asszisztensi/kapcsolattarói tapasztalatod is, akkor ez a lehetőség neked szól!

Amik a feladataid lennének:
- Az érkező vendégek fogadása, kiszolgálása
- Telefonok fogadása, elérhetőségekkel kapcsolatos segítségnyújtás
- Beérkező, kimenő posta feldolgozása-elosztása,
- Társosztályok támogatása
- Irodai rendelések kezelése, beserzési feladatok
- Irodai készletek számontartása és adminisztrálása
- Számlák iktatása, szerződések kezelése, szkennelése

Elvárások / Requirements

Jelentkezz, ha:
- Rendelkezel minimum. 1 év tapasztalattal az recepció/asszsiztencia/ügyfélszolgálat területén
- Köszép szinten beszéled az angol nyelvet és a munkád során is szívesen használnád
- Szereted a komplex feladatokat és a pörgős munkanapokat, azonban az adminisztratív feéladatokat is precízen el tudod látni

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálni tudunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Fejlődés és perspektíva egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
- Munkaidő: 8:00-17:00
- Lokáci: XI. kerület

Kapcsolattartó / Applications

Lídia Herkely