személyi asszisztens és irodavezető | budapest, xvii. kerület

megjelenés dátuma
kapcsolat
lídia herkely, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, xvii. kerület, budapest
álláskategória
asszisztens / recepció
referenciaszám
175273 / 25072
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Fontos számodra, hogy kollégáiddal meglegyen a személyes kapcsolat? Szeretnél egy családias munkahelyi közegben dolgozni, azonban a nemzetközi háttér is kiemelkedő prioritást élvez?
Tapasztalt személyi asszisztensnek tartod magad, aki megbízhatóan tudja segíteni vezetőjét?
Ha magadra ismertél a fenti leírásban, jelentkezz, és legyél te egy sikeres vezető személyi asszisztense!

Az asszisztens és irodavezető általános feladatai:
- A vezető és a vezérkar utazásainak szervezése
o utazási elszámolások intézése (angolul is)
o külföldi foglalások intézése
o az utazási irodával való szoros együttműködés
- naptárkezelés, a vezető napirendjének elkészítése
- Szerződések, dokumentumok aláíratása, határidők betartása és betartatása
- a belső készlete követése, és igény szerinti megrendelése
o a beszállítókkal való kapcsolattartás
- belső eseményekkor a catering megszervezése
- belső és külső kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt:
- 2 év személyi asszisztensi tapasztalatalattal rendelkezik
- Angolul erős középszinten kommunikál, melyet főként írásban tud kamatoztatni
- Kiváló szerveziő és priorizációs készségekkel rendelkezik, így segítve vezetője munkáját
- Talpraesett, nyitott és pozitív személyiség, melynek okán az ad hoc feladatokkal is könnyen elbír

Amit kínálunk / Offer

Amit garantálni tudunk:
- Családias munkahelyi légkör
- Stabil, multinacionális háttér
- Feljődési lehetőség
- Kiváló jutattási csomag
- Rugalmas munkaidő (8:30-16:30)
- Lokáció: Budapest, XVII. kerület

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezz angol nyelvű önéletrajzoddal a Randstad oldalán!
Lídia Herkely