részmunkaidős irodai recepciós | bp

megjelenés dátuma
kapcsolat
réka németh, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
bp
álláskategória
asszisztens / recepció
referenciaszám
182070 / 25427
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Részmunkaidős álláslehetőséget keresel és inkább a délutáni munkavégzést preferálnád?
Fontos számodra, hogy munkád során emberekkel foglalkozhass?
Magabiztosan kommunikálsz angolul?

Ha igen, jelentkezz még ma! Partnerünk budapesti irodájába várja új kollégák jelentkezését recepciós munkakörbe, heti 20 órába .

- klasszikus recepciós feladatok ellátása
- postakezelés, küldemények kezelése
- vendégek fogadása
- tárgyalók foglalása, naptárak kezelése
- ügyfelekkel való kapcsolattartás magyarul-angolul (és németül)
- beszerzőkkel való kapcsolattartás
- adatbáziskezelés, adminisztratív segítségnyújtás

Elvárások / Requirements

- felsőfokú végzettség
- magabiztos, felsőfokú angol nyelvtudás
- kiváló szervezőkészség
- jó kommunikációs készség
- magabiztos fellépés

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és a német nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk / Offer

-16:00-20:00-ig tartó munkavégzés
-kiváló juttatási csomag
-versenyképes fizetés
-modern munkakörnyezet, központi lokáció
-barátságos környezet
-fejlődési lehetőség, hosszú távú perspektíva

Kapcsolattartó / Applications

Németh Réka