projekt menedzser - agrár területen | szekszárd

megjelenés dátuma
kapcsolat
réka németh, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
szekszárd, tolna
álláskategória
asszisztens / recepció
referenciaszám
179850 / 25330
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Érdeklődik az agrárium iránt, és rendelkezik közgazdaságtani alapokkal is?
Fontos Ön számára a folyamatos fejlődés és a látható perspektíva? Rendelkezik vezetői tapasztalattal, melyet egy sikeres szervezetnél szeretne kamatoztatni?
Agrár területen tevékenykedő partnerünk keresi Igazgatósági elnökének jobbkezét, aki a kapcsolattartói funkciók mellett a stratégiai döntéseket készítené elő saját projektek managelésével.

• Stratégiai tervek elkészítésében való részvétel, éves tervek elkészítése és megvalósítása
• Tárgyalások folytatása, a Társaság érdekeinek képviselete
• Árajánlatok beszerzése
• Ügyvédekkel való kapcsolattartás, szerződések előkészítése
• Közgyűlések vezetése
• Adminisztratív kollégák, könyvelés felügyelete
• A tulajdonos felé riportok készítése
• Telephelyek működtetésének koordinálása, beszerzési feladatok kontrollálása
• Beruházások tervezésének koordinálása,
• A társasági költséggazdálkodási folyamatainak ellenőrzése,

Elvárások / Requirements

• Felsőfokú közgazdász vagy agrár végzettség
• 1-3 év szakmai tapasztalat vezetői pozícióban
• Mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
• Felelősségteljes, megbízható személyiség
• Precíz munkavégzés, hatékony problémakezelés
• Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

• Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil hátterű, fejlődő cégnél
• 1-2 éven belül akár döntéshozatali jogkör
• Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
• Változatos, komplex feladatok
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag: cafeteria, munkábajárás támogatása, bónusz
• Lokáció: Szekszárd (és környéke)
• Munkaidő: normál

Kapcsolattartó / Applications

Réka Németh