personal and team assistant | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
réka németh, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
asszisztens / recepció
referenciaszám
124248 / 22197
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Most végeztél tanulmányaiddal vagy esetleg van már pár év tapasztalatod a munka világában?
Folyékonyan beszélsz angolul, amit szívesen használsz munkád során is?
Szeretsz csapatban dolgozni?
Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz az alábbi pozíciónkra:

Partnerünk, egy ingatlanfejlesztéssel foglalkozó cég személyi és szakmai csoport asszisztenst keres budapesti irodájába napi 8 órás munkavégzésre.

Szakmai asszisztensként a következő feladatok várnak rád:

-riportok, összefoglalók, prezentációk készítése
-tárgyalások megszervezése
-kapcsolattartás a cég partnereivel és ügyfeleivel
-dokumentumok beszerzése
-ajánlatok bekérése
-adminisztrációs feladatok

Elvárások / Requirements

-minimum középfokú végzettség
-tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
-Microsoft Office ismeret
-talpraesett, önálló, határozott személyiség

Amit kínálunk / Offer

-szuper hangulat egy fiatalos csapatban
-modern munkakörnyezet a belvárosban
-hosszú távú karrier és fejlődési lehetőség
-versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Réka Németh