master data (adatkezelő) gyakornok | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
anita gál, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
adminisztráció
referenciaszám
157093 / 24161
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Egy Budapest belvárosában lévő multinacinális céghez keresünk gyakornokot egy hosszútávú projektben való részvételre.

Fő feladatok:

Kereskedőkhöz és vevőkhöz tartozó adatok tisztítása
- Cégnevek ellenőrzése, jóváhagyatása
- Cím adatok javítása
- Banki adatok, adószám ellenőrzés
- Hiányzó adatok bekérése

Termékekkel kapcsolatos adattisztítás
- Termék leírások keresése és javítása, felvitele az adatbázisba
- Termékek pontos adatainak kigyűjtése, egyeztetés a helyi kollégákkal, gyártókkal

Az adatbázis frissítése, változások rögzítése
A folyamat leírásoknak megfelelő, precíz munkavégzés
Master Data kollégákkal való szoros együttműködés

Elvárások / Requirements

Elvárások:

Folyamatban lévő tanulmányok
Heti minimum 20 óra vállalása
Középfokú angol nyelvtudás
Microsoft Office, elsősorban Excel ismerete
0-1 év adatrögzítői, asszisztensi vagy adminisztratív tapasztalat előnyt jelent
Pontosság és megbízhatóság

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálnak:

Versenyképes órabér
Egy fiatalos csapat része lehetsz
Nemzetközi, barátságos légkör
Modern irodában dolgozhatsz a belvárosban szívében
Jó lehetőség, hogy beleláss egy multinacionális cég működésébe
Akár hosszabb távon is számítunk rád, amihez biztosítjuk a rugalmasságot is

Kapcsolattartó / Applications

Anita Gál
+3630 634 7411