felsővezetői asszisztens (angol nyelvtudás nélkül) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
boglárka horváth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
adminisztráció
referenciaszám
123623 / 22225
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Gyógyszeripari partnerünk Biológiai üzletfejlesztési és technológiai osztályára keresünk angol nyelvtudással rendelkező tapasztalt asszisztenst, a vezető és a projektek támogatására.

- Felettes vezető teljes körű támogatása
- Biológiai üzletfejlesztési és technológia osztály teljes körű asszisztenciája
- Projektek tervezésének és nyomon követésének támogatása, projektvezetőkkel való kapcsolattartás
- Megbeszélések szervezése
- Adminisztratív feladatok
- Jelentések készítése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves releváns tapasztalat
- MS Office, MS Project és Outlook magas szintű ismerete
- Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, precizitás
- Kiváló kommunikációs készség
- Kiváló rendszerező és problémamegoldó készség
- Önálló munkavégzés, határozottság
- Lojalitás, megbízhatóság

Amit kínálunk / Offer

- stabil vállalati háttér, nagyvállalati környezet
- kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- vállalati üdülők
- orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- csoportos élet- és balesetbiztosítás

Kapcsolattartó / Applications

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu