adminisztratív és telefonos munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsuzsanna balog, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
adminisztráció
referenciaszám
149846 / 23749
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Szeretsz adminisztrálni, és a telefonálás is közel áll hozzád? Akkor TE vagy akit keresünk!

Budapesti pénzügyi megoldásokat kínáló neves partnercégünkhöz keresünk: Adminisztratív és telefonos munkatársakat.

- Az adósságkezelésre érkező bejövő hívások kezelése
- Az osztályra bejövő levelek megválaszolása
- Hagyatéki eljárással kapcsolatos ügyintézés
- Lekérdezések kezelése
- Statisztikák felállítása és ellenőrzése
- Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Min. érettségi megléte
-Jó kommunikációs készség
-Ügyfél- és eredmény-centrikus szemlélet
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-Határozott és udvarias magatartás
-Precíz munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- Korrekt fizetés (havi fix alapbér+teljesítmény alapú bónuszrendszer+cafetéria)
- Stabil vállallati háttér
- Fiatalos, motiváló csapat.

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kattints a Jelentkezem gombra. Csak 2 perc a regisztráció!

Zsuzsanna Balog
+3630 540 0846
zsuzsanna.balog@randstad.hu