You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

sales consultant

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 6 március 2024,
    referencia szám 32486,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Az irodatér kialakítási piacon, a szakmában piacvezető pozíciót betöltő Partnerem keresi konzultatív értékesítést folytató SALES CONSULTANT kollégáját. Partnerem a B2B projektalapú szektorban van jelen,  nemzetközi háttérrel , illetve nagyvállalati ügyfélkörrel rendelkezik, ugyanakkor egy családias és közvetlen munkahelyi csapat minden előnyével!

    Pozíció leírása / Job description
    • Cég termékeinek, szolgáltatásainak, megoldásainak értékesítése
    • Új üzleti partnerek felkutatása, potenciális együttműködések kialakítása
    • Piac figyelés, információs hálózat és hosszú távú kapcsolatok kialakítása
    • Találkozók, prezentációk lebonyolítása (angolul is)
    • Igények felmérése, konzultatív tanácsadás
    • Akciótervek kidolgozása: kreatív megoldások (funkcionalitási és árelemzési feladatok, hely- és téroptimalizálás …) kidolgozása a kollégákkal
    • Kialakított megoldások prezentálása és elfogadtatása – rendszerint felső vezetőkből álló hallgatóság részére
    • Árképzés
    • Ártárgyalások, szerződési feltételek ismerete, rendelés véglegesítés
    • Rendelések adminisztrálása
    • Ügyféllel folyamatos kapcsolattartás
    • Projekt koordináció és folyamatos kapcsolattartás a saját csapattal, ügyféllel
    • Átadás-átvétel, ügyfél elégedettség biztosítása
    • Értékesítés utáni feladatok, ügyfél kapcsolattartás
    Elvárások / Requirements
    • Preferáltan felsőfokú végzettség
    • Folyékony angol nyelvtudás (angolul prezentálás, tárgyalások lebonyolítása)
    • B2B értékesítésben szerzett min. 2-3 éves szakmai tapasztalat (nagy értékű termék/szolgáltatás vagy komplex területen való értékesítésben szerzett tapasztalat fontos volna)
    • Adminisztrációs készség, rendszerek ismerete (Microsoft Office, CRM)
    • Önállóság, vállalkozó szellem, sikerorientáltság - problémák megoldása, ügyfél támogatása
    • Határozott, karizmatikus személyiség
    • Asszertív kommunikáció
    • Csapatban gondolkodásra való képesség
    • Változásokhoz való rugalmas alkalmazkodás
    • Vidám, pozitív természet
    Amit kínálunk / Offer
    • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, céges eszközök - céges gépjármű, mobiltelefon, laptop)
    • Fejlődési, előrelépési lehetőség
    • Gyönyörű irodai környezet
    • Befogadó és segítőkész csapat
    • Külföldi szakmai utakra való lehetőség