You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

külkereskedelmi üzletágvezető

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Szeged, Csongrád,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 2 április 2024,
    referencia szám 31693,

    Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalat, több mint 30 éve kezdte munkáját, majd rohamos fejlődésnek köszönhetően ma a világ 42 országában ismert és elismert minőséget képviselnek.

    Jelenleg Külkereskedelmi üzletágvezető  kollégát keresünk számukra szegedi székhelyükre.

    Feladataid közé tartozik a külkereskedelmi tevékenység dinamikus követése és koordinálása, valamint a külkereskedelmi csapat operatív munkájának közvetlen irányítása. Továbbá:

    • Te leszel az, aki előkészíti a külkereskedelmi folyamatokkal kapcsolatos döntéseket, és hatékonyan támogatja a külkereskedelmi ügyvezetőt az üzletmenet optimalizálásában,
    • Lehetőséged lesz külföldi ügyfelekkel közvetlen kapcsolatokat építeni, sőt, részt venni ügyféltalálkozókon is,
    • Emellett szoros kapcsolatot tartasz majd fenn más telephelyekkel is, hogy a vállalat egységes külföldi jelenlétét erősítsd
    Elvárások / Requirements
    • Felsőfokú gazdasági végzettség
    • Legalább 3 év gyártó cégnél szerzett külkereskedelmi tapasztalat
    • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
    • Angol aktív, kommunikációképes tudás (német nyelv előny)
    • B kategóriás jogosítvány
    • Dinamikus, rugalmas személyiség
    • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek, erős vezetői szemlélet
    Amit kínálunk / Offer
    • Modern és korszerű munkakörnyezet
    • Dinamikusan fejlődő vállalati kultúra
    • Fiatalos és lendületes csapat
    • 13. havi juttatás
    • Vállalati autó
    Kapcsolattartó / Information

    Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, jelentkezz a “JELENTKEZÉS" gombra kattintva, vagy további információkért keress bizalommal:

    vivien.varga@randstad.hu