You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

hunter - területi értékesítő

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Százhalombatta, Pest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 21 március 2024,
    referencia szám 31313,

    Ügyfelünk B2B szolgáltató vállalat, 50 éves tapasztalattal, nemzetközi jó hírrel rendelkezik. Ipari szegmensnek kínál átfogó megoldást alkatrésztisztításban.

    Főbb feladatok:

    Hideghívások kezdeményezése

    Adatbázis kezelés

    Ügyféltalálkozókon való részvétel

    Szerződések előkészítése és menedzselése

    Adminisztratív feladatok

    Elvárások / Requirements

    Elvárások:

    Minimum középfokú végzettség

    1-3 éves előzetes értékesítői/ ügyfélkapcsolati/ business developement tapasztalat

    Műszaki beállítottság előny

    Angol alapszintű nyelvtudás

    B kategóriás jogosítvány és komoly vezetési rutin!

    Utazási hajlandóság

    Önállóság

    Jó kommunikációs készség

    Amit kínálunk / Offer

    Műszaki beállítottságú, hunting fókuszú értékesítőt keresünk, magas utazási hajlandósággal, B kategóriás jogosítvánnyal.

    Amit partnerünk kínál:

    Segítőkész menedzsment, folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

    Alkalmazotti jogviszony

    Versenyképes juttatási csomag (fix alapbér+felső határ nélküli bónuszrendszer)

    Autó, laptop, telefon - magáncélú használatra is!

    Kapcsolattartó / Information

    Jelentkezéshez várjuk önéletrajzát a nikolett.blahuta@randstad.hu email címre.