You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

gyártástámogató mérnök

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 26 március 2024,
    referencia szám 30763,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Partnerünk a világ egyik legnagyobb gyártója a biaxiálisan orientált, azaz a kétirányban nyújtott (BOPP) öntött polipropilén (CPP) és a biológiailag lebontható fóliáknak (BoPLA). A gyártott fóliatípusokat élelmiszercsomagolásra, cimkefóliaként, ragasztószalagként és egyéb csomagolási anyagként is értékesítik. Ezeket a fóliákat a cég 11 gyáregységében, 6 kontinensen gyártja: Dubai, Oman, Egyiptom, Olaszország, Magyarország (Tiszaújváros), Ausztrália, USA, Kanada, Spanyolország, Kolumbia és Mexikó.

    Pozíció leírása / Job description
    • A gyártási folyamat ciklusának folyamatos fejlesztése,
    • A gyártási folyamatról szóló jelentések elemzése, előkészítése, hatékonyság növelésére irányuló javaslattétel
    • Fejlesztési projektben történő aktív részvétel
    • Elemzi a termelési részleg munkájára visszavezethető reklamációs okokat, visszacsatolja technológiai, technikai, személyi hibákra, kezdeményezi a hibák feltárását, megszüntetését
    • Szabályzatok és eljárások, új folyamatok kidolgozásában, fejlesztésében való aktív részvétel, a termékek minőségének megtartása, javítása, illetve a gyártási folyamat optimalizálása érdekében
    • A termeléshez kapcsolódó próbagyártási folyamatokban való aktív részvétel
    • Termelési és karbantartási részleggel együttműködve részt vesz az összes termelési kérdés/probléma megoldásának időbeli ütemezésében, aktívan közreműködik a termék, - és műszaki fejlesztésekben,
    • Vezetői szerepet kell vállalnia a strukturált hibaelhárítási kérdésekben, továbbá azonosítani azokat a tevékenységeket, amelyek - a mérnöki adatelemző eszközök segítségével - javítják a hatékonyságot
    • Adatelemzések és mérések végzése, valamint adatok gyűjtése, elemzése, értelmezése műszaki és gyártási területekről
    • Termékfejlesztésben való aktív részvétel
    Elvárások / Requirements

    A pozíció betöltéséhez szükséges:

    • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (gépészmérnök végzettség előny)
    • Tárgyalóképes, legalább középszintű aktív angol nyelvtudás (írásban, szóban)
    • MS Office felhasználói szintű ismerete

    Elvárt kompetenciák:

    • folyamatszemlélet
    • nagyfokú precizitás
    • hatékony problémamegoldás
    • csapatmunkában való hatékony részvétel

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Műanyagipari területen szerzett tapasztalat (műanyagipari alapismeretek, technológiai alapismeretek)
    • Tiszaújváros, illetve vonzáskörzetében lévő lakóhely
    • 1-2 év Gyártástámogatói tapasztalat, akár gyakornoki pozícióban
    • B kategóriás jogosítvány megléte
    Amit kínálunk / Offer
    • versenyképes fizetés
    • cafeteria/ Szép kártya juttatás
    • prémium
    • 13. havi fizetés
    • Készenlét (készenléti rendelkezésre állás) (25%)
    • önkéntes nyugdíjpénztár
    • élet, -és balesetbiztosítás
    • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
    • nemzetközi munkakörnyezet
    • lokális/regionális / nemzetközi projektekben való részvétel
    • dolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, Mi fizetünk
    • hosszútávú álláslehetőség
    Kapcsolattartó / Information

    Csabai Flóra

    +36 30 360 4518

    flora.csabai@randstad.hu