You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

nx értékesítő

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 12 október 2023,
    referencia szám 30370,

    Megbízónk 1992 óta van jelen a hazai CAD/CAM/PLM piacon, 3D-s tervező, megmunkálás tervező, végeselem analízis, és digitális gyártási megoldások forgalmazásával. Olyan fontos iparágak meghatározó beszállítójává vált az elmúlt csaknem két évtized során, mint például az autó- és járműipar, a fogyasztási cikkek ipara, a gépgyártás, a logisztika, a szerszámtervezés és gyártás, az olaj- és gázipar.

    A Siemens piacvezető NX integrált CAD/CAM rendszerének értékesítése (NX – CAD/CAM/CAE,
    Teamcenter PLM/PDM)
    • Üzleti terv, növekedési terv kidolgozása
    • Értékesítéshez kapcsolódó marketing kampányok tervezése
    • Komplex, megoldás-központú árajánlatok készítése
    • NX megoldás portfolió elemeinek prezentálása
    • Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel
    • Hideghívás, új ügyfelek felkutatása

    Elvárások / Requirements

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Ismered a tervezési, megmunkálási és informatikai fogalmakat (CAD, CAM, CAE, PDM, stb.)
    • Gyorsan megérted az ügyfelek tervezési, fejlesztési és megmunkálási folyamatait
    • Értékesítettél már valós ügyfeleknek, akik elégedettek is voltak veled vagy szeretnéd megismerni ezt a területet
    • Beszélsz tárgyalási szinten angolul,
    • Szeretsz vezetni (autót mindenképpen)
    • Szuperül tudsz prezentálni
    • Nyitott vagy új technológiákra, munkamódszerekre
    • Szeretsz szakmailag felkészült csapatban dolgozni

    Amit kínálunk / Offer

    • Versenyképes fizetés
    • Fejlődési lehetőség
    • Jó munkakörnyezet
    • Családias légkör
    • Hosszútávú, stabil munkahely

    Kapcsolattartó / Information

    Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés:

    Hajdú Krisztián

    krisztian.hajdu@randstad.hu