ipari villanyszerelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
nikolett blahuta, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
182552 / 25129
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szívesen dolgoznál egy piacvezető vállalatnál?
Nemzetközi háttérrel rendelkező téglagyártó partnerünkhöz keresünk munkatársakat, Budapestre, erősáramú villanyszerelő pozícióba.

Feladatok:
- A gyár területén található elektromos berendezések, gépek karbantartása, javítása, időszakos ellenőrzése.
- Erőátviteli berendezések (transzformátorok, kondenzátorok, betáp kábelek, biztosító berendezések, ellenállások, stb.), kapcsolószekrények ellenőrzése
- Hidraulika- és pneumatikai rendszerek kapcsoló- és működtető-berendezéseinek ellenőrzése, karbantartása, javítása.
- Vezérlő-, szabályzó-, ellenőrző-, jelátviteli-, vagyonvédelmi-rendszerek ellenőrzése, karbantartása, javítása.
- Világítás ellenőrzése, világítótestek cseréje.
- Elektromos, (részben elektromos) gépek, berendezések beüzemelésében, ill. a beüzemelés előkészítésében való részvétel.
- Az elektronikai vezető utasításai alapján, annak felügyeletével részvétel a gyár elektromos rendszereinek fejlesztésében, bővítésében, javításában, karbantartásában.
- A gyár kisegítő elektromos, részben elektromos (szociális, fűtési, közmű, szerszám, irodatechnikai, hiradástechnikai, jármű stb.) gépeinek, berendezéseinek ellenőrzése, karbantartása, lehetőség szerinti javítása.
- Elektomos, elektronikus vezérlésű (szabályzású) gépek, berendezések beállítása, beszabályzása, technológiai átállás lebonyolítása.

Elvárások / Requirements

- Középszintű erősáramú szakképesítés
- Ipari számítógépekkel vezérelt berendezések üzemeltetésében és javításában szerzett tapasztalat
- Kétműszakos munkarend vállalása (4 nap 6:00-14:00, 2 nap pihenőnap, 4 nap 14:00-22:00, 2 nap pihenőnap)

Amit kínálunk / Offer

- Hosszú távú bejelentett munka egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
- Tárgyalható bérezés
- 13. Havi bér
- cafeteria
- utazási költségtérítés
- szálláslehetőség kedvező feltételekkel
- fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Blahuta Nikolett
Jelentkezéshez küldd el önéletrajod a nikolett.blahuta@randstad.hu e-mail címre, vagy hívd a 0630 166 1631 telefonszámot!